TIC BRNO, příspěvková organizace

TIC BRNO, příspěvková organizace

Jsme TIC BRNO. Příspěvková organizace města Brna, která je tu pro turisty i místní obyvatele. A co děláme?

Provozujeme infocentra, vydáváme tematické tiskoviny i kolekce suvenýrů tak, aby se návštěvníci v Brně našli a odvezli si z něj to nejhezčí. Turisté se dobře zorientují také díky našemu portálu GOtoBRNO.cz, obyvatelé města dostávají pravidelnou dávku informací v měsíčníku KAM/WHERE.

Zajištujeme průvodcovské služby, které si můžete objednat na míru anebo využít pestré nabídky témat v cyklech komentovaných prohlídek. Kromě procházek nabízíme i vyhlídkové jízdy minibusem.

Staráme se o významné brněnské památky, jako je podzemí, věž Staré radnice nebo bývalá Káznice na Cejlu. A máme taky Kino Art, Galerii TICFilmovou kancelář.

Stojíme za celou řadou zajímavých projektů, které představují Brno v tom nejlepším světle (třeba Gourmet Brno jako doporučení toho nejlepšího, co jde v Brně ochutnat) anebo jeho slávu šíří až za hranice města (roadshow TO JE BRNO s naším elektrickým autem).

A v neposlední řadě stojíme pořadatelsky, spolupořadatelsky nebo partnersky za celou řadou festivalů, díky kterým Brno celoročně žije. Namátkou například Brněnské Vánoce, festival UPROSTŘED, Maraton hudby Brno a další. Systematicky také podporujeme odkaz Leoše Janáčka díky samostatnému projektu a Brno jako město hudby prostřednictvím Kanceláře pro členství Brna v UNESCO. Sledujte nás, pokud chcete vědět, co se v Brně děje.

A jestli vám nějaké informace schází, kontaktujte nás! 

Kontakt